Topbanner ChristenUnie algemeen
     

U bent hier:
ChristenUnie.nl
Compagniesterpark een prachtwijk voor iedereen!

Compagniesterpark een prachtwijk voor iedereen!

compagniesterparkdinsdag 18 september 2007 18:00

In de wijk Compagniesterpark is veel commotie ontstaan over de plannen tot vestiging van een woonvoorziening door de Stichting NOVO.
De Stichting Bewonersorganisatie Compagniesterpark en omgeving hebben een enquête laten uitvoeren onder haar leden en bewoners van het Compagniesterpark.
In hun brief aan het College van B.&.W. (in afschrift aan alle raadsleden) geven zijn aan hier niet mee in te kunnen stemmen.
Ook in een regionaal dagblad hebben meerdere artikelen gestaan over dit onderwerp.

De visie van de fractie van de ChristenUnie is: dat zij vindt dat elke wijk een afspiegeling moet zijn van alle mensen die deel uit maken van onze samenleving.
Dit betekent een evenwichtige spreiding over wijken en buurten van arm en rijk, allochtoon en autochtoon, beperkt en niet beperkt, huur en koop e.d.
Hoewel hiervan onvoldoende sprake is in Hoogezand-Sappemeer is de fractie van de ChristenUnie Hoogezand-Sappemeer het niet eens met de bezwaren van de Stichting Bewonersorganisatie Compagniesterpark en omgeving.
Zij hebben volgens, de ChristenUnie, op geen enkele wijze hinder ondervonden van het feit dat er mensen met een beperking wonen in het oude Postkantoor en in Velemansdroom.
Laat staan van andere mensen die wonen en werken in voorzieningen die er zijn om mensen met een beperking in Sappemeer te laten wonen en werken.

De brief die wij als fractie van de ChristenUnie aan de bewoners hebben gezonden kunt u lezen door deze te downloaden. (gekoppeld document)

Gekoppelde documenten
TitelBestandsgrootteMIME-type
Bewonerscie Compagniesterpark121.2 kBapplication/pdfdownload
Labels
Hoogezand-sappemeer

Archief > 2012 > mei