Vragen over het stoppen van de begeleide omgangsregeling

05-10-2007 14:39 05-10-2007 14:39

Vragen van de leden Anker en Voordewind (beiden ChristenUnie)aan de minister van Justitie en de minister voor Jeugd en Gezin over het stoppen van de begeleide omgangsregeling door Raad voor de Kinderbescherming.

1.
Kent u het bericht dat ‘hulp bij scheiding stopt’?
2.
Bent u het met ons eens dat het onwenselijk is dat deze succesvolle begeleide omgangsregeling -met een slagingspercentage van 67 procent- wordt stopgezet?
3.
Deelt u de opvatting van de landelijke Raad voor de Kinderbescherming dat de begeleide omgangsregeling niet tot hun kerntaken behoort?
4.
Zo neen, wat gaat u doen om er voor te zorgen dat de Raad voor de Kinderbescherming deze taak weer oppakt?
5.
Zo ja, waar kan deze taak worden ondergebracht, opdat deze succesvolle vorm van begeleide omgangsregeling niet verloren gaat?

« Terug

Nieuwsarchief > 2007

december

november

oktober

september

augustus

juli

juni

mei

april

maart

februari

januari