Nieuwe poll en uitslagen vorige polls

vrijdag 15 oktober 2004 14:21

In het kader van ons onderzoeksproject naar de coherentie tussen het landbouwbeleid en het ontwikkelingsbeleid van NL, EU en de ChristenUnie hebben wij een nieuwe poll op onze website gezet met de vraag: Wie kunnen volgens u de grootste bijdrage leveren aan een rechtvaardigere wereld (arm-rijk)?

Stemmen kan vanaf nu!

Uitslagen vorige polls

Dit voorjaar stelden wij de vraag naar waar de Nederlandse landbouwsector zich vooral op moest gaan richten. Biologische landbouw en kwaliteitsproducten scoorden allebei ongeveer 30%. Landschap- en natuurbeheer scoorde ruim 20%. Schaalvergroting en intensivering haalden samen nog geen 20%.

Deze zomer vroegen wij n.a.v. een artikel in Elsevier: De ChristenUnie is niet geloofwaardig; vorig jaar nog in gesprek met een rechts kabinet en nu altijd links stemmen
Na zo’n 100 stemmen stond de stand als volgt:
- ja, dit is niet geloofwaardig (7%)
- ja, er had ook nooit gepraat moeten worden met CDA en VVD (2%)
- ja, de ChristenUnie stemt veel te links (15%)
- nee, mét de ChristenUnie erbij was het geen rechts kabinet geworden (47%)
- nee, regeren is heel wat anders dan oppositie voeren (28%)

« Terug

Nieuwsarchief > 2004

december

november

oktober

september

augustus

juli

juni

mei

april

maart

februari

januari