Joodse studenten en medewerkers moeten zich op onderwijsinstellingen altijd veilig weten én veilig voelen. De Taskforce Antisemitismebestrijding laat zien dat die sociale veiligheid onder druk staat en deed concrete aanbevelingen om dat te verbeteren.
Op gezamenlijk initiatief van de ChristenUnie, VVD, CDA en BBB gaat het kabinet nu samen met onderwijskoepels, het Nederlands-Joods Studenten Overleg, de landelijke studentenrabbijn en andere betrokkenen onderzoeken of er voldoende toegankelijke geestelijke ondersteuning beschikbaar is.
Omdat wij geloven in een regering die opstaat voor het goede. Die niet gaat voor wat makkelijk of populair is, maar voor wat juist is. Gedreven door ons geloof, bouwen we aan wat standhoudt.
Is een lidmaatschap niet wat je zoekt of je bent al lid? Ook financiële steun stellen wij erg op prijs.
Dankzij zo’n 24.000 ChristenUnie-leden, kunnen wij, landelijk en lokaal, impact maken in de politiek. En jij kan bijdragen hieraan.
Wil jij bijdragen aan het behalen van onze doelen? Bekijk dan de openstaande vrijwilligers- en vaste functies.