Gert-Jan Segers bezoekt Gezonde School in Meppel

segers-banner-4-944x390donderdag 10 december 2015 17:36

Geen vette hap, maar alleen gezond, biologisch eten en drinken. Snackautomaten vol ‘gezonde’ snacks. Op vrijdag 11 december bezoekt ChristenUnie-fractievoorzitter Gert-Jan Segers de Gezonde School Stad & Esch en de ondernemers die deze school mogelijk maken en daarmee een voorbeeld willen zijn voor andere scholen in de regio.

De ChristenUnie onderstreept graag die ambities, mede ingezet door collega-Kamerlid Carla Dik-Faber. Zij heeft meerdere keren aangedrongen om het programma Gezonde School breder op te pakken. Scholen hebben volgens haar daarin ook een voorbeeldfunctie.

Stad & Esch heeft het predicaat Gezonde School gekregen omdat er naast de gezonde voeding binnen school ook niet gerookt wordt en het belang van sport voorop staat.

« Terug

Nieuwsarchief > 2015

december

november

oktober

september

augustus

juli

juni

mei

april

maart

februari

januari